Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1961

Školský rok: 1960/1961
Trieda: IV. A 
Študijný odbor: 091-02/2 pozemné stavby 

Triedny profesor: Ján Čaja 
20.-23. júna 1961 


1. Slavomír Frniak 
2. Dominik Gavlák 
3. Ivan Guoth 
4. Pavol Harvaník 
5. Jozef Horečný 
6. Ľubomír Hyben 
7. Milan Kľuch 
8. Igor Knežek 
9. Jaroslav: Knotek 
10. Jozef Konečný 
11. Jozef Krajčí 
12. Jozef Krakovský 
13. Ľubor Lehotský 
14. Anton Maga 
15. Ignác Pisarčík 
16. František Podhradský 
17. Pavol Sekan, Ladislav Slezák 
18. Ladislav Stučka 
19. Michal Šarafín 
20. Matej Šalaga 
21. Jaroslav Špránik 
22. Eduard Štefanec 
23. Ladislav VIkovič 
Jozef Zrník 

Trieda: IV. B 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Milan Mišík 
20.-24. júna 1961 


1. Dušan Bálent 
2. Ján Beťko 
3. Anna Čéchová 
4. Božena Devečková 
5. Zdenko Dvořák 
6. Vladimír Dzuroška 
7. Róbert Holdoš 
8. Martin Holéci 
9. Ján Iľanovský 
10. Annelie Jurská 
11. Anna Kokavcová 
12. Kornélia Komendáková 
13. Id,a Lenártová 
14. Ján Likavec 
15. Mária Lištiaková 
16. Ján Lučanský 
17. Božena Michníková 
18. Milota Nemcová 
19. Dušan Nemec 
20. Branislav Obetko 
21. Vladimír Pafko 
22. Marta Pavelicová 
23. Milan Jozef Polák 
24. Milan Priesol 
25. Milan Sokoľ 
26. Jozef Peter Stanovský 
27. Dušan Šintaj 
28. Oľga Španková 
29. Pavol Tekel 
30. Pavol Ladislav Verecký 
31. Gustáv Daniel Záborský 

17.6.2011 - po 50-tich rokov vo vestibule školy
s Ing. Šuveríkom (zást. riaditeľa)
        17.6.2011- v našej bývalej triede (teraz učebňa TZB)

 

Dvojročný AK 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Ondrej Bartko 
14.-16. júna 1961 

1. Viera Beňadiková 
2. Ivan Bobuľa 
3. Ladislav Cmorej 
4. Jozef Černay 
5. Ján Demko 
6. Erich Faix 
7. Richard Grigár 
8. Ondrej Huščák 
9. Pavol Hladiš 
10. Július Križo 
11. Milan Kovalík 
12. Tibor Kubala 
13. Nadežda Lehotská 
14. Ján Meško 
15. Anna Milanová 
16. Július Müller 
17. Margita Pavelková 
18. Gašpar Pánik 
19. Oľga Petranová 
20. Dušan Rázus 
21. Marta Repčeková 
22. Vladimír Šípoš 
23. František Štric 
24. Marián Varhol 
25. Ivan Vohnout 
26. Dominik Weisenphacher 
27. Eva Zvodová 

VEČERNÉ ŠTÚDIUM
Dvojročné štúdium 
Študijný odbor: 083-03/2 - stolárstvo 
Triedny profesor: Peter Drobáň 

1. Bernard Rehor Galica 
2. Miloslav Hliničan 
3. Mikuláš Janči 
4. Milan Jančuška 
5. Jozef Janek 
6. Emanuel Komoráš 
7. Róbert Komoráš 
8. Ondrej Kováč 
9. Vladimír Mores 
10. Miloš Ostrovský 
11. Július Paprčka 
12. Rudolf Račko 
13. Július Rusko 
14. Ján Sukupčák 

EXTERNÉ ŠTÚDIUM: 
Päťročné štúdium 

Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Ing. Ján Milon 

1. Jozef Burgel 
2. Jozef Hrdko 
3. Matej Janík 
4. Aladár Vrbičan 
5. Jozef Zajac