Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1965

Školský rok: 1964/1965
Trieda: IV. A 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Andrej Sura 
7.-11. júna 1965 

1. Emília Bruncková 
2. Eva Čajová 
3. František Dzúrik 
4. Elena Feriančeková 
5. Ján Herbrík 
6. Ľubomír Jurkovič 
7. Dušan Kamien 
8. .Juraj Klimo 
9. Juraj Krakovský 
10. Imrich Križovič 
11. Albert Kubalík 
12. Ján Markušovský 
13. Anna Nemčeková 
14. Emil Sliviak 
15. Božena Štecková 
16. Kvetoslava Tomčíková 
17. Matilda Veterníková 
18. Elena Vozárová 
19. Zlatica Vozárová 
20. Anna Žilová 
21. Viera Lacová 

Trieda IV. B 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Peter Drobáň 
7.-9. júna 1965 

1. Peter Antolák 
2. Kvetoslava Balcová 
3. Elena Bartánusová 
4. Alena Cižmáriková 
5. Milan Donoval 
6. Peter Hlavatík 
7. Peter Hönsch 
8. Darina Hýrošová 
9. Vladimír Kamenca 
10. Ján Kondrt 
11. Ján Macík 
12. Alena Mariščáková 
13. Miroslav Marták 
14. Milan Mikuláš 
15. Martin Palaj 
16. Milan Piovarči 
17. Marta Stančeková 
18. Pavel Stankoviansky 
19. Eva Vrabková 

Trieda: IV. C 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Milan Mišíik 
7.-10. júna 1965 

1. Katarína Devečková 
2. Viera Drugajová 
3. Viera Erdziaková 
4. Ivan Fischer 
5. Tatiana Hrušková 
6. Margita Kiselyová 
7. Drahomíra Kováčová 
8. Ján Križko 
9. Jozef Kupec 
10. Pavol Lichner 
11. Marti!n Lopúšek 
12. Štefan Larenčík 
13. Jozef Lubelec 
14. Milan Mlich 
15. Dušan Pavol Molnár 
16. Milan Moravčík 
17. Jaroslav Pavlík 
18. Eliška Pokorníková 
19. Vladimír Smolár 
20. Ondrej Šiška 
21. Štefan Tremko 
22. Pavel Vrabko 
23. Marta Zacharová 

 1965_c_13_6_2015
Zo stretnutia - 50 rokov - veľká rysovňa 13.06.2015

VEČERNÉ ŠTÚDIUM: 
Päťročné štúdium 

Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Ing. Kvetoslav Poláček 

1. Ján Babic 
2. Peter Baran 
3. Peter Beťka 
4. Štefan Brtaš 
5. Ján Devečka 
6. Oto Gonda 
7. Milan Hura 
8. Július Janek 
9. Štefan Kelčík 
10. Jaroslav Klváček 
11. Teodor Lovás 
12. Rudolf Penkala 
13. Fridrich Sitek 
14. Vladimír Sochor 
15. Ján Španko 
16. Daniel Tomčík 
17. Václav Trnovský 
18. Želmíra Uličná 
19. Vladimír Vlček 
20. Ernest Vyšný 
21. Alexander Brna - externista 

Študijný odbor: 041-01/2 - strojárska technológia 
Triedny profesor: Ing. Ján Tomko 

1. Miloš Bátory 
2. František Brtáň 
3. Štefan Bubniak 
4. Milan Gajan 
5. Ľudovít Habarka 
6. Ján Holiga 
7. Milan Hyben 
8. Ján Kacián 
9. Miloš Klobušiak 
10. Peter Kováč 
11. Zuzánek Kulina 
12. Alfonz Lisý 
13. Jozef Meleg 
14. Emil Ondráš 
15. Artúr Skaviniak 

 

EXTERNÉ ŠTÚDIUM: 
Dvojročný abiturientský kurz 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Ing. Ján Milon 

1. Pavlína Híravá 
2. Milan Boček 
3. Ladislav Omasta 
4. Jozef Bajčí 

Päťročné štúdium 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Ing. Ján Milon 

1. Anna Klímová