Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1966

Školský rok: 1965/1966
Trieda: IV. A 
Študijný odbor: dopravné stavby 

Triedny profesor: Ing. Vladimír Uličný 
20.-23. júna 1966 

1. Bernard Babic 
2. František Brezovský 
3. Jormila Danielovičová 
4. Pavel Fanči 
5. Viera Formanová 
6. Oľga Fričová 
7. Jozef Fučík 
8. Jozef Gajdoš 
9. František Harvaník 
10. Juraj Hamer 
11. Blažena Hanulová 
12. Yveta Herichová 
13. Dušan Chrapo 
14. Ivana Ivanová 
15. Gabriel,a Kaczvinská 
16. Ľubomír Koehlic 
17. Marián Koža 
18. Jana Lehotská 
19. Mária Mušková 
20. Marián Petrenka 
21. Gabriela Sohlmanová 
22. Eduard Sálus 
23. Ondrej Staník 
24. Darina Ševčíková 



Trieda: IV. B 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Ing. Ján Milon 
13.-17. júna 1966 

1. Mária Baranová 
2. Ivan Benko 
3. Soňa Beťková 
4. Irena Borošová 
5. Ivan Brezniak 
6. Mária Deanková 
7. Viera Dzurošková 
8. Anna Ertlová 
9. Július Gálik 
10. Kamila Hložná 
11. Emília Hrušková 
12. Pavol Kendera 
13. Jana Kompišová 
14. Jozef Medzihradský 
15. Vladimír Melek 
16. Alica Oreňáková 
17. Jaroslav Pešek 
18. Jarmila Plevová 
19. Vladimír Rolný 
20. František Samolej 
21. Jarmila Straroňová 
22. Oľga Štanclová 
23. Eva Uličná 
24. Milan Vlnieška 
25. Milan Vyparina 
26. Dušan Zubček 
1966btablo
Stretnutie v roku 2012
1966b2012

Spodný rad: Emília Hrušková, Kamila Hložná, Anna Ertľová, Eva Uličná, Ivan Benko a P. Gáliková
Horný rad: Jozef Medzihradský, Ivan Brezniak, Jarmila Staroňová, Vladimír Melek, Irena Borošová, Dušan Zubček, Milan Vlnieška, Milan Vyparina, Július Gálik


Trieda: IV. C 
Študijný odbor: 091-02/2 pozemné stavby 

Triedny profesor: Ján Čaja 
20.-23. júna 1963 

1. Jozef Augustovič 
2. Vlasta Becková 
3. Slávia Beharková 
4. Eva Flochová 
5. Darina Holibová 
6. Rudolf Chovaňák 
7. Elena Janíková 
8. Viera Juroková 
9. Miroslav Kerdík 
10. František Kozáček 
11. Ján Lehotský 
12. Milan Maslo 
13. Anna Možutíková 
14. Ľuboslav Nedoba 
15. Mária Prčová 
16. Kveta Rajniaková 
17. Mária Rašiová 
18. Elena Stanová 
19. Ján Štrbáň 
20. Igor Urban 
21. Júlián Veverica 

 

EXTERNÉ ŠTÚDIUM
Trojročné externé štúdium absolventov JSVŠ 
Študijný odbor: 091-02/2 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Anton Kras 

1. Mikuláš Grofik