Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1969

Školský rok: 1968/1969
Trieda: IV. A 
Študijný odbor: 09-2-01 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Milan Mišík 
16.-18. júna 1969 

1. Anna Benická 
2. Ľudmila Bôryová 
3. Viera Cibíčková 
4. Božena Čániová 
5. Jozef Flimel 
6. Mária Chovančeková 
7. Bohumil Kopček 
8. Slavamír Kostolný 
9. Milan Kurčina 
10. Darina Lukáčová 
11. Štefan Maga 
12. Danuša Medzihradská 
13. Ján Mlynček 
14. Pavel Mrva 
15. Miroslav Neumann 
16. František Poliak 
17. Viera Procnerová 
18. Alojz Salaj 
19. Vladimír Sendecký 
20. Daniel Smrečan 
21. Elena Sochorová 
22. Ján Straka 
23. Ján Teplický 

Trieda: IV. B 
Študijný odbor: 09-2-01 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Mária Benková 
19.-21. júna 1969 

1. Dušan Balvoň 
2. Božena Behrová 
3. Antan Ciljak 
4. Pavel Devečka 
5. Jarmila Diačiková 
6. Ján Dindeš 
7. Dašena Holanová 
8. Iveta Cholvadtová 
9. Tibor Janovec 
10. Ota Kavalčík 
11. Margita Krajčíriková 
12. Marián Kruppa 
13. Ján Majdiak 
14. Janka Matejčeková 
15. Vladimír Melich 
16. Edvina Môciková 
17. Eva Nemcová 
18. Ľuboslav Piatka 
19. Anna Plevová 
20. Eduard Šuba 
21. Elena Vrlíková 
22. Karol Zubaj


15.04.1967 Repiská

 
Zemiaková brigáda

3.B BratislavaNDR - Nemecko Pracovná brigáda v Nemecku

 
Odborná prax


Výlet - Rysy 1967


Takáto bola móda v roku 1968


Stužky odovzdáva triedna učiteľka pani Mária Benková

Takto si Vás zapamätám ...

Pred školou, stretnutie po rokoch ...  

 

 

Trieda: IV. C 
Študijný odbor: 09-2-01 - pozemné stavby 

Triedny profesor: Ján Čaja 
23.-25. júna 1969 

1. Emília Babišová 
2. Ľubomír Bukový 
3. nna Cepelová 
4. Július Dulík 
5. Ondrej Glončák 
6. Viera Haviarová 
7. Vlasta Horváthová 
8. Eliška Hudeková 
9. Michal Janovčík 
10. Mária Komárová 
11. Juraj Kossuth 
12. Viliam Lesák 
13. Vladimír Littva 
14. Ľubomír Lukáč 
15. Vladimír Macík 
16. Oľga Medvecká 
17. Eva Nemcová 
18. Vilam Nemček 
19. Milan Obrcian 
20. Dagmar Profantová 
21. Dušan Šimanský 
22. Jaraslav Vejo 
23. Vlasta Vůjtechová 

 

EXTERNÉ ŠTÚDIUM
Päťročné štúdium 
Študijný odbor: 09-2-01 - pozemné stavby 
Triedny profesor: Anton Kras 

1. Pavel Balco 
2. Milan Vyšňan