Dnes je: 29. 09. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1974

Školský rok: 1973/1974
Trieda: IV. A
Študijný odbor: 36-32-6 - pozemné stavby
Triedny profesor: Ing. Gregor Blahunka
3.-6. júna 1974

1. Ernest Abt
2. Tomáš Božek
3. Mária Dršmanová
4. Milan Horn
5. Libuša Janíková
6. Jaroslav Kolodzej
7. Viliam Klačko
8. Dušan Korčuška
9. Elena Krivošová
10. Mária Krojerová
11. Ľubomír Kuboš
12. Elena Kubová
13. Milan Kulina
14. Ján Laban
15. Marianna Lukáčová
16. Jozef Maník
17. Kristína Mariščáková
18. Peter Medvecký
19. Dušan Nemček
20. Jozef Pekár
21. Ján Pieter
22. Mária Pieterová
23. Ondrej Rybárik
24. Anna Sirotiaková
25. Jozef Švec
26. Mária Šimúnová
27. Miloš Španko
28. Michal Tášik
29. Miroslav Vrbacký
30. Hedviga Vrzguľová
31. Miroslav Zubaj

Trieda: IV. B
Študijný odbor: 36-32-6 - pozemné stavby
Triedny profesor: Ing. Ján Čaja
3.-6. júna 1974

1. Peter Boka
2. Božena Devečková
3. Peter Dudáš
4. Igor Gejdoš
5. Zdenek Grieš
6. Igor Hatiar
7. Emília Janovcová
8. Anna Kalafútová
9. Ivan Karafa
10. Milan Konfal
11. Vladimír Konfal
12. Marián Korp
13. Dušan Kubík
14. Ján Málik
15. Bibiana Medzihradská
16. Mária Mičudová
17. Ján Mikuláš
18. Miroslav Mlynarčík
19. Milan Mrva
20. Mária Ondríková
21. Ferdinand Pethö
22. Jozef Pikla
23. Michal Rumanský
24. Ján Sedliak
25. Pavol Škorvaga
26. Miroslav Švento
27. Viera Schwerhardtová
28. Juraj Trnovský
29. Dana Voliarová

Trieda: IV. C
Študijný odbor: 36-52-6 - technické zariadenie budov
Triedny profesor: Ing. Ľudmila Cibáková
10.-13. júna 1974

1. Miloš Berník
2. Ján Bonko
3. Peter Gera
4. Jozef Grešo
5. Tibor Hlaváč
6. Pavol Homola
7. Jaroslav Horský
8. Marián Hrbko
9. Ján Jančuš
10. Jozef Jaňák
11. Miroslav Jančuška
12. Ján Kašák
13. Vladimír Klobušiak
14. František Kováč
15. Karol Kuba
16. Martin Macík
17. Pavol Magura
18. Jozef Markuljak
19. Ľubomír Mrva
20. Peter Obrcian
21. Jozef Ondrušek
22. Ludvík Oravec
23. Ľubomír Považan
24. Alexius Prokein
25. Peter Sihocký
26. Bohuslav Stupka
27. Ivan Stupka
28. Daniel Šeďo
29. Jaroslav Tkáč
30. Miroslav Trizna
31. Emil Varga
32. Branislav Zajden