Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1979

Školský rok 1978/1979
Trieda: 4. A
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedna učiteľka: Gabriela Krasová
11. -14.júna 1979

1. Eduard Borsik
2. Jaroslav Bukový
3. Katarína Čániová
4. Mária Černajová
5. Alena Černáková
6. Anna Černáková
7. Michal Ďuriš
8. Miroslav Flenko
9. Anton Hlavatý
10. Eva Hrianková
11. Štefan Hudec
12. Miroslav Kasanický
13. Alžbeta Kenderová
14. Mária Korčušková
15. Mária Krcheňáková
16. Ľubomír Križan
17. Katarína Kubalová – Nemečková
18. Miroslav Lubelan
19. Vladimir Lupták
20. Daniela Magdaliková
21. Viera Magová
22. Iveta Mahútová
23. Judita Matejková – Jánošková
24. Jaroslav Miakeš
25. Vladislav Michaliček
26. Lubomír Mojš
27. Katarína Mojšová
28. Pavol Rajčan
29. Miroslav Šturc
30. Agata Uličná
31. Jozef Vikolak

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedna učiteľka: Tatiana Dolhá
4. - 8. júna 1979

1. Miroslav Baláž
2. Milan Batka
3. Pavel Blaško
4. Jarmila Brezániová
5. Daniel Cibuľa
6. Jaroslav Dumota
7. Iveta Dzuriaková
8. Miroslav Gajdošík
9. Zdenko Hlavatý
10. Vladimír Jandura
11. Alena Karníková
12. Ján Keliar
13. Soňa Klobušiaková
14. Vladimír Klačko
15. Erika Kolláriková
16. Vladimír Korman
17. Jozef Kriško
18. Rudolf Kuljovský
19. Pavel Kulla
20. Emil Lovišek
21. Oľga Magerčiaková
22. Marta Mruzeková
23. Drahomíra Papajová
24. Stanislav Pidičák
25. Miroslav Pištek
26. Kveta Ratkošková
27. Iveta Slimáková
28. Lubica Šarafínová
29. Jozej Šimjak
30. Miroslav Teniak

Trieda: 4. C
Študijný odbor: 36-52-6 technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Mária Mesárošová
11. - 14. júna 1979

1. Miroslav Bačinský
2. Darina Badlíková
3. Lubomír Baran
4. Marián Baranec
5. Miloš Berčák
6. Pavel Debnár
7. Eva Drapáčová
8. Dana Droppová
9. Dušan Haluška
10. Miroslav Hrkút
11. Karol Hruška
12. Oľga Hudecová
13. Eduard Hvizdoš
14. Jeroným Klohna
15. Božena Kornhauserová
16. Jozef Kotian
17. Božena Kunová
18. Alojz Kysef
19. Mária Maderičová
20. Rudolf Magerčiak
21. Anna Mašurová
22. Iveta Mlynarčíková
23. Daniel Mlynček
24. Vlastimil Mrva
25. Juraj Palko
26. Pavel Palovič
27. Anna Povalačová
28. Tatiana Schutová
29. Eva Sivková
30. Blanka Tvrdoňová
31. Irena Vrábľová
32. Igor Vrba
33. Zdeno Vrlík