Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1980

Školský rok: 1979/1980
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedny učiteľ: Vladimír Vozárik
2. - 5. júna 1980

1. Ján Balák
2. Mária Benikovská
3. Milan Celenga
4. Vladimír Devečka
5. Branislav Fajta
6. Jozef Fajta
7. Milena Franková
8. Ján Gašparík
9. Helena Horňáková
10. Peter Jadrňák
11. Miloš Koleják
12. Marta Krajčová
13. Ľubomír Kuľhavý
14. Zdeno Kustra
15. Otília Labajová
16. Daniel Mlynarčík
17. Miroslav Jurík
18. Jana Mrvová
19. Božena Nemcová
20. Ľudmila Oravcová
21. Dušan Plávka
22. Jozef Priesol
23. Igor Repa
24. Ján Rímsky
25. Dana Rišová
26. Ľubomír Sleziak
27. Ladislav Stromko
28. Jana Šelingová
29. Katarína Šišková
30. Marian Urban
31. Anna Výšna
32. Ivan Zelina
33. Jela Žiaková

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedny učiteľ: Ing. Ján Mlynček
26. - 30. mája 1980

1. Peter Ballo
2. Katarína Bartková
3. Mária Bazelová
4. Ľubomír Dvorský
5. Peter Droppa
6. Marta Fulová
7. Vlastimil Gejdoš
8. Vlastimír Hradecký
9. Branislav Ilavský
10. Blažena Janurová
11. Juraj Kabzan
12. Ľudmila Kapičáková
13. Milan Klohna
14. Oľga Kollová
15. Jarmila Krištofová
16. Ján Kupa
17. Martin Kupčo
18. Alena Perašínová
19. Milan Petran
20. Roman Pišiak
21. Slavomír Porubän
22. Juraj Rákoci
23. Daniela Rybárová
24. Ľubomír Schmida
25. Miroslava Skalická
26. Jana Sobčáková
27. Stanislav Staník
28. Dana Ujčeková
29. Pavol Ujmiak
30. Jana Vrbičanová
31. Ľubomír Vyskok
32. Milena Zuzaniaková

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 36-52-6 technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Ing. Ľudmila Cibáková
2. - 5. júna 1980

1. Peter Babka
2. Miroslav Bobrovčan
3. Peter Brnák
4. Jozef Dobročan
5. Marek Ferenčík
6. Vladimír Guoth
7. Ján Guráň
8. Zdeno Hejpert
9. Jaroslav Holdoš
10. Mária Kajáriková
11. Marian Kaluža
12. Jana Karaková
13. Milan Korec
14. Viliam Kršák
15. Elena Kucháriková
16. Otília Luptáková
17. Nataša Machatová
18. Albín Mesiarik
19. Janka Micha1cová
20. Dušana Porubiaková
21. Milan Priečka
22. Ladislav Rosa
23. Marián Sirotiak
24. Pavol Smolka
25. Milan Staroň
26. Jana Staroňová
27. Rudolf Tomko
28. JankaVieriková
29. Tatiana Záhradniková
30. Július Žiaran