Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1982

Školský rok: 1981/1982
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedny učiteľ: Ing. Ján Čaja
31. mája - 3. júna 1982

1. Oľga Antolová
2. Danica Argalášová
3. Jozef Bartoš
4. Pavol Benčo
5. Marta Benikovská
6. Zdena Bradiaková
7. Lubomír Čupka
8. Ján Daubner
9. Janka Gerecová
10. Stanislav Granát
11. Eva Helebrandtová
12. Ján Jančo
13. Tomáš Jedinák
14. Jana Konfálová
15. Alojz Kormanec
16. Eva Koščová
17. Dáša Kováčiková
18. Jozef Kucko
19. Vladimír Lamper
20. Pavol Macko
21. Jozef Matis
22. Vladimír Melna
23. Ľuba Mrázová
24. Ľubica Nahálková
25. Mária Omastová
26. Terézia Pitáková
27. Eva Popročová
28. Katarína Šábiková
29. Alena Škoríková
30. Július Šramo
31. Štefan Švábik
32. Marie Uličná
33. Ľuboslava Vachová
34. Terézia Žiaková

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-32-6 pozenmé stavby
Triedna učiteľka: Mária Chovancová
24. - 27. mája 1982

1. Zdena Droppová
2. Marta Frimmelová
3. Katarína Gajdošová
4. Peter Gavenda
5. Pavel Gejdoš
6. Juraj Gonda
7. Jana Hazuchová
8. Danica Ilavská
9. Eva Jandurová
10. Soňa Jamigová
11. Igor Karkošiak
12. Miroslav Kašák
13. Mária Knapová
14. Elena Labantová
15. Lýdia Lehotská
16. Branislav Lukášik
17. Stanislav Machovčák
18. Milan Maťuga
19. Miroslav Michálek
20. Ľudmila Mojšová
21. Emília Olešová
22. Dušan Pavlovčík
23. Jozef Sekera
24. Svetlana Svítková
25. Jana Štefanicová
26. Marcela Šupolíková
27. Dana Švihrivá
28. Peter Tomo
29. Milan Trabalík
30. Peter Uhrín
31. Samuel Vaňo
32. Milan Zubaj
33. Viera Žiaková
34. Štefan Lindiš

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 36-52-6 technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Ing. Ludmila Cibáková
24. - 27. mája 1982

1. Alexander Bado
2. Miloš Buček
3. Mária Budrová
4. Helena Daničová – Gálíková
5. Anna Djasníková
6. Margita Ferancová
7. Ľubomír Fula
8. Ľubomír Galko
9. Branislav Hadár
10. Edita Hajíková
11. Martin Chrapčiak
12. Ľubica Imrišová
13. Milan Jurga
14. Milan Kmoško
15. Ľubica Kompišová
16. Elena Krišková
17. Milan Kráľ
18. Anna Kurdiová
19. Danuša Moravčíková
20. Rudolf Pažítka
21. Vladimír Rolík
22. Božena Sivičková
23. Peter Surovček
24. Ingrid Šiculíaková
25. Marian Štafen
26. Ján Štetiar
27. Jana Šugárová
28. Vladimír Vyskočáni
29. Lýdia Weisová