Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1986

Školský rok: 1985/1986
Trieda: 4. A
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedna učiteľka: Ing. Anna Devečková
26. - 29. mája 1986

1. Viera Belániová
2. Katarina Čiešková
3. Ivan Fedor
4. Mária Gajanová
5. Vilma Gregušková
6. Michal Jaroš
7. Roman Javorka
8. Miloš Juriga
9. Peter Kajan
10. Miroslav Kamenský
11. Igor Klamár
12. Danka Kluková
13. Daniela Krakovská
14. Eva Kurillová
15. Katarína Lieskovancová
16. Miroslava Lizáková – Ulrichová
17. Bohuš Lupták
18. Ivana Martanová
19. Iveta Pocisková
20. Ivana Porubská
21. Janka Sliačanová
22. Viera Sopúchová
23. Mária Srogoňová
24. Eduard Stančok
25. Viera Stankievičová
26. František Stromček
27. Ivan Strečok
28. Stanislav Ševčík
29. Helena Štefancová
30. Slavomir Tomus
31. Zdenko Válek

Trieda: 4. B
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné stavby
Triedny učiteľ: Ing. Ján Polonec
26. - 29. mája 1986

1. Eva Bielená
2. Jozef Bodorík
3. Lýdia Bražinová
4. Marta Brezoňáková
5. Miroslav Buday
6. Gabriela Ciceková
7. Jela Dedinská
8. Jozef Ďaďo
9. Vladimir Gvoždiak
10. Teodor Havlík
11. Gabriela Herichová
12. Mária Hrianková
13. Slávka Chlustová
14. Dana Kacková
15. Etela Kvasničáková
16. Ján Líška
17. Dominik Maťovčík
18. Zuzana Mojšová
19. Ján Ondráš
20. Ján Smitka
21. Alena Součeková – Ralidiaková
22. Zuzana Štechová
23. Tatiana Tarašová
24. Lenka Tokárová
25. Vladimír Uher
26. Alena Vajdová
27. Miroslav Vráb
28. Milan Vančo
29. Vladimir Zaťko
30. Peter Žiaran

Trieda: 4. C
Študijný odbor: 36-52-6 technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Ing. Ludmila Cibáková
26. - 29. mája 1986

1. Iveta Balcová
2. Viera Bradiaková
3. Štefan Cubinek
4. Darína Dadová
5. Renáta Dobáková
6. Zuzana Figurová
7. Ľudmila Gondová
8. Milan Habrún
9. Marta Hollá
10. Marta Jurčáková
11. Marian Koppal
12. Danica Kormanová
13. Viera Kričková
14. Jozef Laco
15. Vladimír Lisý
16. Jozef Majko
17. Viera Mihoková
18. Adriana Mikulová
19. Milan Orieščik
20. Roman Perončík
21. Magdaléna Samuhelová
22. Zuzana Sluková
23. Ján Sojka
24. Ján Staník
25. Milan Štesko
26. Ivana Štrbáňová
27. Peter Vančík