Dnes je: 29. 09. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1992

Školský rok 1991/92
Trieda: 4.A.
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné staviteľstvo
Triedna učiteľka: Zuzana Pápayová

1. Róbert Bella
2. Monika Callová
3. Jana Červeňová
4. Zuzana Diešková
5. Jana Džmuráňová
6. Martina Firicová
7. Miroslav Grolmus
8. Magdaléna Janouchová
9. Zuzana Kanderová
10. Andrea Koleková
11. Ján Kročka
12. Martin Kruppa
13. Renáta Lučanská
14. Martina Macíková
15. Miloš Manťo
16. Martina Odrobiňáková
17. Štefan Ondruš
18. Martina Pecníková
19. Andrea Pilarčíková
20. Žaneta Sárená
21. Ivan Snovák
22. Máría Somsedíková
23. Vladimír Šima
24. Mária Škvareková
25. Monika Špirková
26. Maroš Vlnieška
27. Viera Volajová
28. Milan Vorčák
29. Milan Žuffa

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-32-6 pozemné staviteľstvo
Triedna učiteľka: Jana Ursínyová

1. Margita Belkoťáková
2. Gabriela Birová
3. Miloš Borsík
4. Adriana Dobáková
5. Andrej Dzurianik
6. Marianna Gajdošová
7. Viera Hánová
8. Tomáš Jokel
9. Iveta Kľusková
10. Iveta Kostolanská
11. Martina Kurová
12. Mária Leššáková
13. Stanislav Lehotský
14. Anton Lučivňak
15. Renáta Matušáková
16. Pavol Mikuláš
17. Tibor Murín
18. Rudolf Noga
19. Radoslav Praženica
20. Anna Rybárska
21. Stanislav Slamka
22. Miriam Ševčíková
23. Dušan Šimanský
24. Iveta Hojzáková
25. Marika Zubajová*

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 36-52-6 technické zariadenie budov
Triedny učiteľ: Ján Oberuč

1. Adrian Bevelaqua
2. Alena Blažková
3. Gabriela Brezovská
4. František Brezovský
5. Iveta Dančová
6. Zlatko Gejdoš
7. Peter Huraj
8. Ján Jankovič
9. Daniela Jedináková
10. Tatiana Jonáková
11. Anton Klabník
12. Miloš Kováč
13. Ľuboš Kubica
14. Andrea Kubová
15. Marián Lamoš
16. Miroslav Lievaj
17. Martin Lichý
18. Monika Madliaková
19. Jaroslava Michálková
20. Lenka Mikulková
21. Miroslav Murčo
22. Ivana Nestorová
23. Milan Obrk
24. Pavol Ondruš
25. Miriam Pinková
26. Jozef Stročka
27. Jozef Štofčík
28. Mariana Vicáňová
29. Ján Nemtušiak