Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1996

Školský rok 1995/96
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-50-6 pozemné staviteľstvo
Triedny učiteľ: Ing. Pavel Šišák

1. Juraj Ďuriš
2. Oskár Franko
3. Miroslav Húlek
4. Ľubomír Chovan
5. Anton Jacko
6. Branislav Janík
7. Miroslav Kruppa
8. Ján Kubík
9. Andrea Majdiaková
10. Miroslav Mezovský
11. Ján Milan
12. Roland Nedoba
13. Peter Nemtušiak
14. Gabriel Nikoli
15. Michal Rumanský
16. Eduard Sálus
17. Martina Stanová
18. Jaroslav Subjak
19. Zdenko Šimko
20. Miroslav Šintaj
21. Pavol Štrba
22. Peter Šustek
23. Marek Tamáši
24. Marian Uram
25. Vladimír Zubek
26. Roman Brejčák

Trieda: 4.B
Študíjný odbor: 36-50-6 staviteľstvo
Zameranie na: 06 Rekonštrukcia a adaptácia budov 07 Technické zariadenie budov
Triedny učiteľ: Ing. Milan Jenčo

1. Pavol Bella
2. Radoslav Brychta
3. Emília Dodičová
4. Jozef Ďurica
5. Jozef Gál
6. Vladimír Hubka
7. Jozef Jacko
8. Vladimír Jaraba
9. Ján Jurčák
10. Martin Kello
11. Peter Kloták
12. Eva Koreňová
13. Zdenko Kubaň
14. Peter Lipták
15. Gabriel Matoš
16. Peter Mihálek
17. Viera Mikulova
18. Ivan Miškovič
19. Vladímír Perašín
20. Peter Podstavek
21. Martina Siváková
22. Radka Šinková
23. Ľubomír Škyvra
24. Martin Teniak
25. Martina Vechterová
26. Patrik Gejdoš
27. Stanislav Chalúpek

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby
Zameranie na: 06 Staviteľstvo
Triedna učiteľka: Anna Lubelanová

1. Stanislava Brezinová
2. Ivana Čajková
3. Jana Čipčalová
4. Michaela Devečková
5. Petra Húleková
6. Ľubomíra Klimková
7. Zuzana Klobušiaková
8. Martina Koppová
9. Katarína Korbíniová
10. Mário Kovalčík
11. Zuzana Krivošová
12. Katerína Krkošová
13. Zuzana Kurilová
14. Magdaléna Marušiaková
15. Zuzana Niňajová
16. Renáta Ondrášová
17. Zuzana Púčeková
18. Žaneta Rúčková
19. Milan Sejna
20. Andrea Šablatúrová
21. Mária Škutová
22. Gabriela Šlosárová
23. Karol Šmihula
24. Albín Vyskočáni
25. Dáša Žišková
26. Martina Budiaková*

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby
Zameranie na: 06 Staviteľstvo
Triedny učiteľ: Dušan Nahálka

1. Emília Antolová
2. Janka Bellová
3. Slavka Bendíková
4. Miroslava Forgáčová
5. Adriana Gažová
6. Zuzana Guránová
7. Miroslava Holibová
8. Erika Hmčiarová
9. Renáta Jančušková
10. Viera Jančušková
11. Stanislava Jurigová
12. Tatiana Kauzová
13. Lýdia Kováčiková
14. Daniel Kreva
15. Martina Kubovčíková
16. Alena Lišková
17. Janka Líšková
18. Svetlana Maťková
19. Martin Rúfus
20. Martin Šuster
21. Bibiána Timková
22. Ľubica Tmovská
23. Branislav Zajden
24. Stanislav Zvrškovec