Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1997

Školský rok 1996/97
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-56-6 staviteľstvo
Zameranie na: 01 Pozemné staviteľstvo
Triedna učiteľka: Mária Chovancová

1. Lubomír Čurný
2. Tibor Ďuriš
3. Jozef Gejdoš
4. Róbert Helebrant
5. Rastislav Hluzák
6. Vladimír Hošala
7. Radoslav Homola
8. Roman Hučík
9. Peter Chrapčiak
10. Miroslav Jagerčík
11. Martin Kelčík
12. Ján Kohút
13. Anton Kovaľ
14. Miroslav Majerčiak
15. Branislav Mašura
16. Mário Mišút
17. Matúš Paculík
18. Ján Prcín
19. Viktor Pukaj
20. Stanislav Šima

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-50-6 staviteľstvo
Zameranie na: 06 Rekonštrukcia a adaptácia budov 07 Technické zariadenie budov
Triedny učiteľ: Ing. Ján Oberuč

1. Milan Antol
2. Martin Bobák
3. Peter Buda
4. Peter Cuker
5. Ján Gonda
6. Peter Išky
7. Miroslav Kadrliak
8. Milan Kuna
9. Radovan Lenčo
10. Marián Ligda
11. Martin Martvoň
12. Juraj Ondreás
13. Tomáš Pleva
14. Ján Revaj
15. Martin Rumanský
16. Ivan Sekej
17. Rastislav Ševčík
18. René Školiak
19. Ivan Šmihovský
20. Michal Trnečka
21. Ondrej Trnka
22. Martin Uličný
23. Patrik Gejdoš

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby Zameranie na: 06 Staviteľstvo
Triedna učiteľka: Mgr. Daniela Setteyová

1. Zuzana Albertová
2. Ladislav Baran
3. Patrícia Čatlošová
4. Miriam Dančíková
5. Petra Dermeková
6. Roman Droppa
7. Martina Droppová
8. Andrej Dzuroška
9. Jana Farkašová
10. Michal Folwarczny
11. Miloš Húsenica
12. Dagmar Hutirová
13. Jana Hybenová
14. Viera Hybenová
15. Petra Chlustová
16. Iveta Janovcová
17. Linda Koblížeková
18. Lucia Koladová
19. Petra Kubištová
20. Svetlana Lauková
21. Vladislava Lehotská
22. Monika Mikulášová
23. Michal Nahálka
24. Martina Paulínyová
25. Katarína Polečová
26. Katarína Pondušová
27. Iveta Radúchová
28. Svetlana Sotáková
29. Martina Spišská

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby Zameranie na: 06 Staviteľstvo
Triedna učiteľka: Daniela Martausová

1. Adela Adamčová
2. Tatiana Barteková
3. Andrea Bobulová
4. Dagmar Bohovicová
5. Janka Cibáková
6. Andrea Droppová
7. Denisa Gelatková
8. Miroslava Gemzová
9. Miroslava Hlavnová
10. Andrea Hudecová
11. Adriana Chládeková
12. Jana Katerincová
13. Zuzana Kočtúchová
14. Katarína Kováčová
15. Petra Krajčušková
16. Tatiana Králiková
17. Katarína Kubáňová
18. Katarína Lizuchová
19. Janka Majdiaková
20. Lucia Melnová
21. Lenka Miková
22. Jana Rojčeková
23. Katarína Skaličanová
24. Silvia Staroňová
25. Marika Šmigovská
26. Katarína Špirková
27. Simona Teniaková
28. Simona Tomková
29. Kristína Trnková
30. Jana Vyskočániová