Dnes je: 01. 10. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1998

Školský rok 1997/98
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-56-6 staviteľstvo
Zameranie na: 01 Pozemné staviteľstvo
Triedny učiteľ: Ing. Pavel Šišák

1. Marek Camber
2. Miloslav Capko
3. Martin Čupka
4. Martin Dostál
5. Daniel Gabčan
6. Pavol Chovan
7. Juraj Išky
8. Robert Jáger
9. Jozef Košarišťan
10. Michal Kurty
11. Martin Labaj
12. Juraj Paluga
13. Michal Paškaj
14. Ján Priechodský
15. Martin Rezník
16. Martin Salva
17. Štefan Šimaľa
18. Slavomír Šmihula
19. Peter Vido

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-50-6 staviteľstvo
Zameranie na: 07 Technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Ing. Eva Turková

1. Martin Daňo
2. Karel Goláň
3. Rastislav Helebrandt
4. Rudolf Huna
5. Ján Jaraba
6. Jakub Kärner
7. Karol Kováč
8. Dušan Kudjak
9. Peter Kurňavka
10. Richard Marcinát
11. Michal Miklík
12. Juraj Moravčík
13. Michal Pilarčík
14. Martin Sukeník
15. Andrej Tomčík
16. Peter Tribula
17. Dávid Urban
18. Ján Vandriak
19. Miloš Večerek
20. Peter Večerek
21. Ján Jurčo
22. Marcel Leferovič

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby Zameranie na: 06 v stavebníctve
Triedny učiteľ: Ing. arch. Miroslav Šufliarsky

1. Karol Baďo
2. Zdenko Bíroš
3. Andrej Brziak
4. Miroslava Ďuríčková
5. Alexandra Hanzelová
6. Miroslava Huková
7. Martina Kováčiková
8. Ján Krajči
9. Jana Krajčová
10. Janka Kudláková
11. Juraj Lacko
12. Dáša Majerčinová
13. Kamila Menhardtová
14. Dana Mikolajová
15. Anton Mišta
16. Katarína Ondríková
17. Matúš Podstrelenec
18. Richard Rajniak
19. Marián Rak
20. Miroslava Ščasná
21. Monika Švideková
22. Miroslava Tarabová
23. Hana Trnková
24. Martina Uhlířová
25. Mariana Uramová
26. Anna Záhorová

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 39-17-6 technické a informatické služby Zameranie na: 06 v stavebníctve
Triedna učiteľka: Ing. Jana Uhrínová

1. Slávka Bilanská
2. Silvia Čupková
3. Jana Dalimanová
4. Katarína Glajzová
5. Jana Hatiarová
6. Miroslava Häesová
7. Jana Kocianová
8. Miroslava Králiková
9. Mária Majerčíková
10. Lenka Oginčuková
11. Vladimíra Ondrášová
12. Martina Pastuchová
13. Paulína Račková
14. Simona Remeková
15. Katarína Rybárska – Kasanická
16. Tatiana Stanová
17. Eva Stránská
18. Zuzana Šimonová
19. Dana Turoňová
20. Michaela Vítková
21. Petra Žuffová