Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

1999

Školský rok 1998/99
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 36-82-6 výroba v stavebníctve
Zameranie na: 01 Pozemné staviteľstvo
Triedny učiteľ: Ing.Jozef Zlejší

1. Juraj Bobula
2. Tomáš Bosík
3. Michal Budzák
4. Pavel Čech
5. Martin Drengubiak
6. Marek Dzuriak
7. Tomáš Fianta
8. Tibor Jančo
9. Martin Jurečka
10. Elena Korená
11. Ivan Krajčovič
12. Magdaléna Lizúchová
13. Igor Mráz
14. Peter Pridavok
15. Zdenka Šišková
16. Peter Vandriak
17. Peter Válek
18. Miloš Čišecký

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 36-82-6 výroba v stavebníctve
Zameranie na: 02 Technické zariadenia budov 03 Rekonštrukcie a adaptácie budov
Triedny učiteľ: Ing. Juraj Brziak

1. Stanislav Benikovský
2. Milan Brnoliak
3. Milan Bruncko
4. Martin Fendek
5. Marián Fliega
6. Michal Halčin
7. Mária Herichová
8. Miloš Knaperek
9. Boris Kovalčík
10. Martin Kubovčík
11. Ľubomír Kypta
12. Mário Lacina
13. Anna Lehotská
14. Samuel Lehotský
15. Michal Olejár
16. Karol Števček
17. Igor Turek
18. Roman Urban
19. Michal Vierik
20. Radko Zázrivý
21. Anton Želonka

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 39-17 -6 technické a informatické služby
Zameranie na: 06 v stavebníctve
Triedna učiteľka: Tatiana Ivanová

1. Michal Dida
2. Michaela Droppová
3. Zuzana Gábrišová
4. Andrea Gondová
5. Martin Gregor
6. Ján Hudec
7. Martin Chudovský
8. Peter Juráš
9. Jozef Madzgoň
10. Peter Mašura
11. Martin Mitašík
12. Alena Pažítková
13. Ingrida Polláková
14. Lenka Stankovianska
15. Martin Šlachta
16. Jana Váleková
17. Jarmila Vrabcová
18. Juraj Záborský

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 39-17 -6 technické a informatické služby Zameranie na: 06 v stavebníctve
Triedny učiteľ: Ing. Milan Šuverík

1. Marianna Benická
2. Stanislava Duchoňová
3. Zdenka Gálfyová
4. Jana Gazdíková
5. Miroslava Hološová
6. Dagmar Janošková
7. Martina Jurčáková
8. Lenka Kralčiaková
9. Marta Královičová
10. Ingrid Kubíková
11. Lenka Kuchárová
12. Katarína Matušová
13. Iveta Mikušová
14. Katarina Mlynčeková
15. Lucia Oršulová
16. Tatiana Paprčková
17. Katarína Paulínyová
18. Jana Pieterová
19. Mariana Púčeková
20. Petra Sihocká
21. Zuzana Turošíková
22. Zuzana Šúleková