Dnes je: 29. 09. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2007

Školský rok 2006/2007
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 3650 6 00 staviteľstvo
Oblasť: pozemné staviteľstvo
Triedna učiteľka: Ing. Jana Ursínyová

1. Marek Belkoťák
2. Tomáš Čič
3. Marek Filčák
4. Peter Funiak
5. ..................(v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov si absolvent nepraje uvádzať svoje údaje)
6. Marianna Hološová
7. Michal Hubert
8. Michal Ivák
9. Milan Jakubjak
10. Martin Janeta
11. Vladimír Juriga
12. Peter Kovaľ
13. Miroslav Kubačka
14. Matúš Palko
15. Sláva Pethövá
16. Peter Pilarčík
17. Marián Prč
18. Patrik Stano
19. Peter Úradník
20. Tomáš Vančo
21. Miroslav Vyparina
22. Štefan Vasil

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 3650 6 00 staviteľstvo
Oblasť: technické zariadenie budov
Triedny učiteľ: Ing. Juraj Brziak

1. Tomáš Adamčiak
2. Milan Blahút
3. Peter Blahút
4. Tomáš Bubniak
5. Marián Bulla
6. Peter Garaj
7. Stanislav Hoferek
8. Matúš Chudý
9. Pavol Jánošík
10. Nikola Kandrová
11. Miroslav Kolenčík
12. Tomáš Kurňavka
13. Kamil Mydliar
14. Ján Ratkoš
15. Peter Ruppeld
16. Marián Trstenský
17. Michal Vyparina
18. Ondrej Vyšný
19. Ján Šperka

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 3917 6 technické a informatické služby 06 v stavebníctve
Triedna učiteľka: Ing. Nadežda Multáňová

1. Jana Blišťanová
2. Stanislava Bryndzová
3. Tomáš Buchala
4. Jana Fillová
5. Tomáš Frajkor
6. Peter Geško
7. Jana Holubčíková
8. Simona Husáriková
9. Daniel Jurenka
10. Petra Jurigová
12. Matúš Karcol
13. Martin Kubánik
14. Lukáš Lúčan
15. Patrícia Máleková
16. Tomáš Maslo
17. Pavel Mihok
18. Miroslav Nemec
19. Marcel Opavský
20. Benedikt Šimičák
21. Simona Šimovčeková
22. Gabriela Špaleková
23. Pavol Švábik
24. Martina Ucháľová
25. Eva Volajová
26. Andrej Vrábeľ
27. Michal Žuffa
28.Marián Jurík

 

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 
   3658 4 01 operátor stavebnej výroby
   3658 4 00 mechanik stavebnoinštalačných zariadení

 

1. Jozef Bencúr 
2. Boris Bobrovčan
3. Martin Červeň
4. Andrej Damborský
5. František Fendek
6. Štefan Gyrán
7. Michal Havlíček
8. Milan Holčiak
9. Marek Hrnčiar
10. Pavol Chomistek
11. Miloš Jančuška
12. Martin Jandura
13. Peter Janek
14. Martin Janeta
15. Ondrej Jurčo
16. Jozef Lacko
17. Peter Lauko
18. Martin Macík
19. Tomáš Majerčík
20. Michal Mihulec
21. Vladimír Mlynarčík
22. Martin Pelach
23. Peter Rambala
24. Patrik Staroň
25. Dušan Šroba
26. Tomáš Zelinka

 Trieda: 2.H
Študijný odbor: 
   3659 4 stavebníctvo 01 výroba stavieb
   2414 4 strojárstvo 01 výroba, moontáž a opravy prístrojov, strojov a zariadení  
Triedny učiteľ: Ing. Dušan Badinka

Strojári:
1. Roman Brtáň
2. Michal Devečka
3. Peter Havelka
4. Ján Herich
5. Jozef Hladký
6. Bohuslav Hyben
7. Patrik Kaczor
8. Martin Kubáň

9. Stanislav Kušiak
10. Ľubomír Machaj
11. Martin Oravec
12. Filip Radúch
13. Martin Šeboss
14. Ľubomír Švec
15. Ján Tarageľ
16. Martin Tomko              

Stavbári:

1. Miroslav Bielak
2. Jozef Dutka
3. Ľubomír Kopinec
4. Ivan Lesák
5. Zdeno Maro
6. Martin Tekeľ
7. Bohuš Vraštiak