Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2008

Školský rok 2007/2008
Trieda: 4.A
Študijný odbor: 3650 6 00 staviteľstvo
Oblasť: pozemné staviteľstvo
Triedny učiteľ: Ing. arch. Miroslav ŠUFLIARSKY

1. Martin Antol
2. Lenka Beharková
3. Peter Drapáč
4. Patrik Dubovecký
5. Lukáš Dzurek
6. Tomáš Fronko
7. Pavol Guráň
8. Michal Guzma
9. Anton Holička
10. Boris Hunčaga
11. Ján Chyla
12. Pavel Karas
13. Matej Kurajda
14. Martin Muráň
15. Tatiana Poláčiková
16. Marek Priesol
17. Dana Švajdová

Trieda: 4.B
Študijný odbor: 3650 6 00 staviteľstvo
Oblasť: technické zariadenie budov
Triedna učiteľka: Mgr. Mária Chovancová

1. Lucia BURÁKOVÁ
3. Matej DRUSKA
4. Tomáš JADROŇ
5. Pavol JANDURA
6. Roman JANDURA
8. Tomáš KOVALČÍK
9. Marek KUBÁNIK
10. Andrej LOFAJ
11. Marek MIGAĽA
12. Vladimír OŠKO
13. Lucia REZNÍKOVÁ
14. Jozef ŠIŠKA
15. Pavol ŠKORÍK
16. Aurel TRNOVEC
17. Dávid TURČÁK

Trieda: 4.C
Študijný odbor: 3917 6 technické a informatické služby 06 v stavebníctve
Triedna učiteľka: Ing. Dagmar PEŠKOVÁ

1. Martin BAČA
2. Lukáš BLAŠČÍK
3. Peter BUDIAK
4. Michaela DZURIAKOVÁ
5. Veronika CHOLVADTOVÁ
6. Michal KANTÁR
7. Daniela KLEPÁČOVÁ
8. Lukáš KUBÁŇ
9. Roman KUBINA
10. Simona LARIŠOVÁ
11. Jana PLEVOVÁ
12. Denisa PORUBÄNOVÁ
13. Veronika RAČKOVÁ
14. Juraj ŠUVADA
15. Branislav ŤAVODA

 

Trieda: 4.D
Študijný odbor: 
   3658 4 01 operátor stavebnej výroby
   3658 4 00 mechanik stavebnoinštalačných zariadení
Triedna učiteľka: Mgr. Irena Kužmová

 1 CELENGA Marek
2 DANKO Marek
3 DORČIAK Martin
4 HUTLAS Ján
5 CHOVANČÁK Matej
6 CHOVANČÁK Lukáš
7 JANTAČKA Ján
8 JEZNÝ Ján
9 JURČO Rastislav
10 KOZÁK Milan
11 KUBÁNI Michal
12 MRÁZ Ján
13 NAHALKA Ján
14 SAMARDÁK Pavol
15 SLAČKA Richard
16 ŠTULRAJTER Marek
17 TEPLICKÝ Marek

Trieda: 2.G
Študijný odbor: 
   3659 4 stavebníctvo 01 výroba stavieb
   2414 4 strojárstvo 01 výroba, montáž a opravy prístrojov, strojov a zariadení  
Triedna učiteľka: Ing. Gabriela Vronková

 1 BUCHTA Martin
2 ČERVEŇ Jozef
3 DUDIAK Marek
4 KOVALČÍK Tibor
5 KRÁLIK Miroslav
6 KUBÁŇ Kamil
7 MACHAJ Radoslav
8 MARKO Martin
9 MIHÁLIK Jaroslav
10 MOTYČÁK Marek
11 PORUBSKÝ Michal
12 RATULOVSKÝ Tomáš
13 STANKOVIANSKY Vladimír
14 ŠPANKO Juraj
15 ŠPERKA Tomáš

Trieda: 3.E
Učebný odbor: maliar, murár
Triedna učitelka: Mgr. Mariana KUŠIAKOVÁ

1 BÁLEK Matej
2 BARTOŠ Peter
3 BISTIAK Mário
4 GEJDOŠ Michal
5 HAMERSKÝ Patrik
6 HARMATA Lukáš
7 HRČA Branislav
8 KOVÁČ Zdenko
9 KÚTNIK Vladimír
10 MACÍK Jakub
11 MACHAJ Michal
12 OBECAJČÍK Andrej
13 POTOČNÍK Rudolf
14 SIVÁK Tomáš

Trieda: 3.F
Učebný odbor:
Triedna učiteľka: Ing. Iveta BUOCIKOVÁ

1 BLCHÁČ Lukáš
2 DERMEK Andrej
3 DIEŠKA Tomáš
4 DUNAJ Peter
5 HOLUBČÍK Marek
6 HUSÁRIK Róbert
7 KMEČO Martin
8 KUŠIAK Vladimír
9 PETHÖ Peter
10 PIVKO Marek
11 PUŠKA Jakub
12 SERMEK Milan
13 SMITEK Maroš
14 ŠUNA Peter

 Trieda: 3.G
Učebný odbor:
Triedny profesor: Ing. Ján POLIAK

1 BALVOŇ Filip
2 BUBNIAK Kamil
3 DAŇO Peter
4 FEKETÍK Tomáš
5 FIDES Tomáš
6 HERCEG Vladimír
7 HOLAN Vladislav
8 JANEK Tomáš
9 KAZÁR Tomáš
10 KONFÁL Libor
11 KOVÁČ Michal
12 KOZÁK Michal
13 KÚKOL Lukáš
14 MARKO Vladimír
15 MICHALEC Martin
16 MICHALIDES Matej
17 MRÁZ Tomáš
18 MRNČO Zdenko
19 PAULÍNY Michal
20 PORUBÄN Michal
21 SUCHÝ Róbert