Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2009

Školský rok 2008/2009
Trieda: 4.A
Triedna učiteľka: Ing. Jana KUBANČOKOVÁ
Počet žiakov: 25, z toho chlapcov 24 a dievčat 1
Študijný odbor: staviteľstvo

zameranie na oblasť pozemné staviteľstvo

1. Cupra Vladimír
2. Ďurik Martin
3. Funiak Martin
4. Gajdoš Marek
5. Gura Albín
6. Kiska Jakub
7. Koleják Pavol
8. Lang Ľuboš
9. Medvecký Michal
10. Pecko Pavol
11. Stacho Michal

zameranie na oblasť technické zariadenie budov

1. Briš Patrik
2. Chyla Rastislav
3. Kalman Rastislav
4. Križo Michal
5. Popročová Katarína
6. Strmeň Ján
7. Šroba Štefan
8. Vajdulák Matej
9. Vyskok Jaroslav
10. Zajac Erik
11. Drbjak Martin
12. Kiršner Jakub

Trieda: 4.B
Triedny učiteľ 1.B,2.B a 3.B: Ing. Milan Šuverík (1.9.2008 sa Ing. Šuverík stal zástupcom riaditeľa školy)
Triedna učiteľka 4.B: Ing. Andrea Stankovianska
Počet žiakov: 18, z toho chlapcov 14 a dievčat 4
študijný odbor: staviteľstvo
zameranie na oblasť pozemné staviteľstvo

1. Vladimíra Bobrovčanová
2. Peter Droppa
3. Mária Gonšorová
4. Ľuboš Hoflich
5. Michal Janto
6. Peter Koval
7. Ján Kubas
8. Jozef Kucko
9. Stanislav Machovčák
10. Martin Malina
11. Andrej Medla
12. Soňa Rabčanová
13. Tomáš Sabaka
14. Jaroslav Šanoba
15. Ivan Šuhajda
16. Jozef Večerek
17. Miroslav Vrábeľ
18. Martina Wágnerová

Trieda: 4.C
Triedna učiteľka: Ing. Jana Uhrínová
Počet žiakov: 19, z toho chlapcov 11 a dievčat 8
študijný odbor technické a informatické služby

1. Michaela Blašková
2. Jana Bobulová
3. Vladimír Čupka
4. Júlia Durdiaková
5. Gabriela Feriancová
6. Richard Fiala
7. Lýdia Forgáčová
8. Michal Klepáč
9. Ján Krajčírik
10. Juraj Krakovský
11. Tomáš Krupa
12. Erik Márki
13. Jakub Mikóczy
14. Monika Rajniaková
15. Michal Slabej
16. Anna Šingliarová
17. Simona Šmihovská
18. Jakub Trnovský
19. Boris Vlaovič

Trieda: 4.D
Triedna učiteľka: Mgr. Edita HALUŠKOVÁ
Počet žiakov: 19, z toho chlapcov 19 a dievčat 0 
študijný odbor
3658 4 01 operátor stavebnej výroby
3658 4 00 mechanik stavebnoinštalačných zariadení

1 ADAMČIAK Jozef
2 BORSÍK Lukáš
3 FALKAI Tomáš
4 HÁČIK Radoslav
5 HURTEŠÁK Martin
6 CHOVANČÁK Dominik
7 KUBAŠÁK Rastislav
8 KUBÍK Vladimír
9 KYKAL Libor
10 MARKO Ján
11 MRÁZ Pavol
12 ONDRUŠ Lukáš
13 PETRULA Martin
14 POLÓNY Roman
15 RAJČAN Vojtech
16 ROŠTEK Matej
17 SLANÝ Ľubomír
18 TABAČÁK Matúš
19 TOMAŠÁK René

 

Trieda: 2.G - nadstavba
Študijný odbor: 
   3659 4 stavebníctvo 01 výroba stavieb
   2414 4 strojárstvo 01 výroba, montáž a opravy prístrojov, strojov a zariadení  
Triedna učiteľka: Mgr. Zdenka Tabajová

1 ANTALČÍK Martin
2 BALÁŽ Peter
3 BLAŠČÁK Jozef
4 BUBNIAK Martin
5 CIGLER Martin
6 ČATLOCH Ján
7 DOBÁK Martin
8 ĎURICA Miroslav
9 FRANKO Milan
10 GEJDOŠ Ondrej
11 GENZOR Pavol
12 GLONEK Michal
13 HARANDZA Peter
14 HARMATA Juraj
15 HLADIŠ Martin
16 HOLLÝ Ladislav
17 ILAVSKÝ Marek
18 JANKOV Stanislav
19 JURČÍK Roman
20 JURÍK Lukáš
21 KRÁLIK Marián
22 KRIVOŠ Tomáš
23 KUBÍK Matúš
24 LIZÚCH Michal
25 LUBELEC Stanislav
26 MARTINKA Marek
27 OLOS Juraj
28 PIROH Peter
29 PIŠTA Martin
30 SIMONIČ Marko
31 ŠTEVUĽA Lukáš

Trieda 3.E
Triedny profesor: Ing. Jozef PÚCHOVSKÝ
Počet žiakov: 20, z toho chlapcov 20 a dievčat 0
učebný odbor:
elektromechanik rozvodných zariadení
učebný odbor:  murár

1 BEČO Miroslav
2 BERGER Jakub
3 BERNÍK Roman
4 ?ONKA Vladimír
5 DERMEK Lukáš
6 Dvorštiak Milan
7 GEŽÍK Ján
8 JAŠKO Juraj
9 KOKAVEC Ján
10 KOVÁČIK Lukáš

11 KUĽHAVÝ Erik
12 LEHOTSKÝ Boris
13 MADLEŇÁK Peter
14 MALCHO Milan
15 MARKO Michal
16 MIŠÍK Juraj
17 MUŽILA Michal
18 PILARČÍK Roman
19 RUMANSKÝ Michal
20 ŠTURMAN Marek

 Trieda 3.F
Triedny profesor: Ing.  Ján POLIAK
Počet žiakov: 26, z toho chlapcov 26 a dievčat 0
učebný odbor: autoopravár - strojný mechanik

1 BALÁŽ Ján
2 BRUNCKO Miroslav
3 BUDVESEL Ján
4 CEBECAVER Igor
5 DRUGAJ Matej
6 HOLLÝ Maroš
7 CHALÚPKA Michal
8 ILAVSKÝ Zdenko
9 JURIGA Tomáš
10 KARASKA Vladimír
11 KUBÍK Zdenko
12 KULIZÁK René
13 LIZÚCH Zdenko
14 MACHAJ Matúš
15 MAJER Miroslav
16 MATUŠEK Peter
17 OROS Pavol
18 PALLAY Ivan
19 PIVKO Michal
20 PORUBAN Marcel
21 PÚČEK Rudolf
22 REPČEK Martin
23 SEDLIAK Martin
24 SLABEJ Daniel
25 ŠTROMAJER Július
26 TARAGEĽ Tomáš