Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2010

Školský rok 2009/2010
Trieda: 4.A
Odbor:
Triedny učiteľ: 

1. ĎURICA Andrej
2. FILIPČÍKOVÁ Eliška
3. GALKO Michal
4. HALAHIJA Michal
5. HAZUCHA Matúš
6. HELLEBRANDTOVÁ Jana
7. HLAVATÝ Anton
8. HOLUB Peter
9. CHLEPKO Matej
10. KLIMČÍK Peter
11. KONDELA Marek
12. KOVAĽ Lukáš
13. KUBÁŇOVÁ Anna
14. KUBICOVÁ Daniela
15. KUBIŠ Matúš
16. KURJAK Ján
17. KUSTRA Lukáš
18. MIKULÁŠ Jakub
19. MIKUŠ Lukáš
20. MRVA Tomáš
21. OŠKO Marek
22. SIVČÁK Emil
23. ŠTEVLÍK Marek
24. TARAGEĽ Vladimír
25. ULIČNÝ Tomáš

Trieda: 4.B
Odbor:
Triedny učiteľ:

1. BELKOŤÁK Ľuboš
2. GAŠPER Kamil
3. HLAVÁČ Filip
4. HUSÁRIKOVÁ Natália
5. CHROMEK Ivan
6. JANTOĽÁK Marián
7. KLEMBARA Juraj
8. KRAĽOVANSKÝ Peter
9. KRAMÁR Matúš
10. KUHEJDA Marek
11. KYSEL Ján
12. MAROVÁ Dominika
13. MAŤKULIAK Jakub
14. MESTICKÁ Kristína
15. MLYNARČÍK Matúš
16. MORAVČÍK Roman
17. MUDRONČEK Matej
18. MUŤKA Miroslav
19. ROMAŇÁK Peter
20. RUSINA Šimon
21. SIVČÁKOVÁ Zuzana
22. SMOLÁR Lukáš
23. ŠROBA Pavol
24. ŤAPKO Marek
25. TODOROV Michal
26. TÜCSÖKOVÁ Lucia
27. VOLAJ Filip
28. ZICH Patrik

Trieda: 4.C
Odbor:
Triedny učiteľ:

1. BELÁNIOVÁ Barbora
2. BRUKOVÁ Oľga
3. DRÁB Jaroslav
4. GAJARSKÝ Lukáš
5. GÁLIKOVÁ Zuzana
6. HERNÁNDEZ Victor Julián
7. HOLIGA Ján
8. HRDINOVÁ Monika
9. HRNČIAROVÁ Ivana
10. HÚSKA Peter
11. CHUDOBA Juraj
12. JANČUŠOVÁ Dana
13. JURČO Pavol
14. KRIŠKO Tomáš
15. KUBEK Lukáš
16. MADLIAKOVÁ Patrícia
17. MATYS Jakub
18. NUŠTÁKOVÁ Petra
19. ULIČNÝ Rastislav
20. VOZÁR Jakub
21. ZAGORA Tomáš

IV.D
Triedna učiteľka: Mgr. Jana MATZOVÁ
Počet žiakov: 22, z toho chlapcov 22 a dievčat 0
Šudijný odbor: operátor stavebnej výroby

1 ADAMČIAK Peter
2 BÁTHORY Jaroslav
3 HALKO Tomáš
4 CHOMO Tomáš
5 CHOVAN Aleš
6 CHOVANČÁK Róbert
7 CHRENEK Tomáš
8 JANČI Lukáš
9 JURÁŠ František
10 KANDERA Oto
11 KRONFRÁTER Michal      
12 ĽUBEĽAN Pavol
13 MAGDOŠKO Michal
14 MELICH Jozef
15 MIKYTA Andrej
16 PITÁK Pavol
17 POLJAK Patrik
18 RAK Tomáš
19 SAGAN Martin
20 SURMA Matej
21 ŠKERDA Lukáš
22 ŠVEC Jozef
23 VYPARINA Patrik

II.G - nadstavbári
Triedna učiteľka: Mgr. Irena Kužmová 
Počet žiakov:

Šudijný odbor:

1. BALVOŇ Filip
2. BLCHÁČ Lukáš
3. BOĎA Michal
4. DAŇO Peter
5. DERMEK Andrej
6. DIEŠKA Tomáš
7. HARMATA Lukáš
8. HOLAN Vladislav
9. HUSÁRIK Róbert
10. JANETA Adam
11. KAZÁR Tomáš
12. KENDERA Maroš
13. KMEŤO Martin
14. KOZÁK Michal
15. MADEJ Lukáš
16. PETHO Peter
17. RUŽOMBERKA Martin
18. ŠUNA Peter
19. TRNOVSKÝ Lukáš
20. ZIMMERMANN Dávid  

III. D
Triedna učitelka:  Mgr. Anna CHUDÁ
Pocet ziakov: 21
Ucebný odbor:

1. Michal BABEC
2. Patrik BALÁŽ
3. Ľubomír DZÚRIK
4. Peter HALKO
5. Jozef HRIC
6. Dominik HUDEC
7. Ľuboš JERDONEK
8. Milan KNAPČÍK
9. Matúš KOREŠ
10. BORIS LEHOTSKÝ
11. Radoslav MARO
12. Milan NOVACKÝ
13. Miroslav NOVOTA
14. Lukáš PAČAN
15. Ján PALOVČÍK
16. Patrik PUŠÁK
17. Milan PUŠKA
18. Filip PUŠKÁR
19. Patrik ŠINTAJ
20. Ján VESELOVSKÝ
21. Marek ZÁSLAV

III.E
Triedny učiteľ: Ing. Jozef VALLO
Počet žiakov: 16

Učebný odbor:

1. Michal DUNAJ
2. Pavel HLADIŠ
3. Michal HRNČIAR
4. Ján KARNAJ
5. Lukáš KOLLÁRIK
6. Miroslav KUBÁŇ
7. Peter PIOVARČI
8. Martin PLAŠČIAK
9. Peter PORUBSKÝ
10. Rastislav BULAVA
11. Martin FRIAN
12. Patrik KOZÁK
13. Martin KRÁĽ
14. Radoslav MACÍK
15. Marek MICHALEC
16. Michal ŠTEVČEK

III.F
Triedny učiteľ: Ing. Dušan BADINKA
Počet žiakov: 20
 
Učebný odbor:  elektromechanik, opravár cestných motorových vozidiel
 

1. Marek BALÁžEC
2. Jaroslav BEŇO
3. Radovan BREZNIAK
4. Ján CEBECAVER
5. Dalibor ČENDULA
6. Lukáš KENDERA
7. Ľubomír KOZÁR
8. Tomáš ONDREJECH
9. Ľuboš RUMAN
10. Tomáš SUBA
11. Dominik ZLEJŠÍ
12. Ivan KANTÁR
13. Radoslav KOKAVEC
14. Patrik KOVÁČ
15. Lukáš KUBAŠÁK
16. Michal LEHOTSKÝ
17. Vladimír MUDROŇ
18. Marek PETROVIČ
19. Dominik ŠTEVČEK
20. Jozef LUPTÁK