Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2011

Školský rok 2010/2011
Trieda: 4.A
Odbor:
Triedny učiteľ:

1. ADAMČIAK Daniel
2. ANTUŠÁK Jakub
3. BATORY Jozef
4. BRUNCKO Ondrej
5. BUBALA Miroslav
6. ČIČ Tomáš
7. DOBRÍK Filip
8. ĎURICA Ján
9. FRONKO Matej
10. GRENČÍK Ľudovít
11. CHROMUĽÁK Patrik
12. JÁNOŠÍKOVÁ Dominika
13. JURČO Ján
14. KARNOVÁ Renáta
15. KLEINOVÁ Nikola
16. KOŽOVÁ Terézia
17. KUREK Dušan
18. MAJERSKÝ Matúš
19. MIHULEC Martin
20. PETRÁŠ Matej
21. PLEŠKO Matúš
22. RAJNIAKOVÁ Michaela
23. SLEZIAK Roman
24. SMOLKA Peter
25. ŠVANDOVÁ Katarína
26. ŠVARC Filip
27. TELIČÁK Peter

 Trieda: 4.B
Odbor:
Triedny učiteľ:

1. BALÁŽOVÁ Jarmila
2. BÁLEK Dávid
3. BARANCOVÁ Simona
4. BLAHÚT Lukáš
5. ČAJKA Richard
6. DORČIAK Tomáš
7. GALICOVÁ Jaroslava
8. HOLLÝ Michal
9. JANOŠTÍN Martin
10. JURČOVÁ Katarína
11. KITAŠ Peter
12. KOLEJÁK Michal
13. KOVÁČIKOVÁ Zuzana
14. KRÁLIKOVÁ Beáta
15. KRNÁČ Jakub
16. KRUŽLIAK Tomáš
17. KUCHÁRIK Ján
18. MAŤKOVÁ Petra
19. MENDEROVÁ Eva
20. MIŠÍK Štefan
21. NOVÁK Peter
22. ONDRÍK Richard
23. PAPRČIAK Pavol
24. PEKÁRIK Patrik
25. STAS Miroslav
26. VANDÁKOVÁ Katarína
27. ŽOFAJ Dušan

 

IV.C
Triedna učiteľka:  Ing. Zuzana Šišáková  
 
Počet žiakov: 19,
z toho chlapcov 19 a dievčat 0
študijný odbor: 3656 4 operátor stavebnej výroby a
                          3658 4 mechanik stavebno-inštalačných zariadení

1. BAďO Vladimír
2. ĎUDÍK Filip
3. IVANOV Marek
4. KRAKOVSKÝ Vladimír
5. MADZURA Marek
6. MARKO Peter
7. MURÁ? Dušan
8. NEUMAN Ján
9.
10. ŠPANKO Martin
11. BUĎVESEL Ondrej
12. BURDEL Mário
13. DANČEK Jakub
14. FENDEK Juraj
15. FRIČ Marek
16. GARAJ Michal
17.
18. KACVINSKÝ Lukáš
19. KYBA Milan
20. RUDÝ Michal
21. TOLDI Matej

 

III.D
Triedna učiteľka: Mgr. Alena Bátoryová
Učebný odbor: murár

1. Ladislav Baláž
2. Ján Blcháč
3. Andrej Filek
4. Martin Jaško
5. Patrik Matejka
6. Patrik Piovarči
7. Tomáš Svoboda
8. Lukáš Uhrin
9. Marek Veselovský
10. Matúš Veselovský
11. Jozef Staroň

III.E
Triedna učiteľka:  Ing. Gabriela Vronková

Učebný odbor: strechár

1. Tomáš Graca
2. František Házy
3. Andrej Kašák
4. Matúš Macík
5. Dominik Patrylák
6. Jakub Púček
7. Vladimír Úradník  

Učebný odbor:montér suchých stavieb

1. Radoslav Benčo
2. Filip Martinka
3. Kliment Mojš
4. Michal Prieboj
5. Ivan Purdiak
6. Marek Stodola
7. Gabriel Uličný

 

III.F

Triedna u?ite?ka:  Ing. Iveta Bouciková

Učebný odbor: autoopravár

1. Pavel Čupáni
2. Marian Holčiak
1. René Hric
2. Ronald Hyben
3. Tomáš Jurík
4. Juraj Karaska
5. Miroslav Krausko
6. Denis Kuna
7. Matej Matištík
8. Mário Móres
9. Patrik Palšo
10. Jaroslav Pozor
11. Peter Sekan
12. Filip Tomčík
13. Lukáš Vozárik
14. Jaroslav Kandera

 

 Učebný odbor: strojný mechanik             

 

1. Patrik Bútora
2. Miroslav Holubčík
3. František Hudáček
4. Miroslav Krčula
5. Ján Lehotský

II.G - nadstavba
Triedny u?ite?:
  Ing. Dušan Badinka  
 
Počet žiakov: 24
z toho chlapcov  24 a dievčat 0
študijný odbor:   2414 4 01 strojárstvo - výroba, montáž a opravy prístrojov, strojov a zariadení

1. BALÁž Ján
2. BERGER Jakub
3.
4. CIBULKA Tomáš
5. DRUGAJ Matej
6.
7. CHALÚPKA Michal
8. KAPINA Linus
9. KARASKA Vladimír
10. KUBÍK Zdenko
11. KUKUČKA Tomáš
12. LIZÚCH Zdenko
13. MASTIŠ Matej
14. MATUŠEK Peter
15. PALLAY Ivan
16. PAPAJ Tomáš
17. PIVKO Michal
18. PORUBÄN Marcel
19. REPČEK Martin
20. ŠTROMAJER Július
21. TARAGEĽ Tomáš
22. UŠKRT Miroslav
23. VEŤKA Radoslav