Dnes je: 23. 02. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2012

  Tento školský rok sa realizovala nová cesta na našej Školskej ulici. Rýpadlá prišli práve v deň, keď začali písomné maturitné skúšky. Finišer kládol asfaltový koberec počas nášho záverečného maturitného týždňa - ústnej časti.

  2.6.2012 30.4.2012

 

 IV.A
     Triedny učiteľ:  Ing. Juraj Brziak (IV.A) 
                            PaeDr. Eliška Líšková (I.A - III.A)

     Počet žiakov: 35
    
     študijný odbor 3650 6 01 staviteľstvo -  pozemné staviteľstvo  a
                          3650 6 07 staviteľstvo -  technické zariadenie budov

POS
1. Baďo Ján
2. Beharka Boris
3. Bella Adam
4. Berešová Patrícia
5. Beťko Pavel
6. Buckulčík Milan
7. Danihel Filip
8. Dvoršták Michal
9. Ferenčík Peter
10. Hamerský Filip
11. Chorvát Radovan
12. Jakubjak Juraj
13. Krčmárek Peter
14. Lenčuchová Aneta
15. Lešo Andrej
16. Majzlík Erik
17. Matlák Šimon
18. Melich Lukáš
19. Paldanová Simona
20. Spilý Martin
21. Urbanová Petronela
TZB
22. Borsík Miroslav
23. Jandura Dominik
24. Kubica Daniel
25. Kušnier Rudolf
26. Likavec Erik
27. Milan Jakub
28. Račko Jaroslav
29. Raduch Matej
30. Rakučiak Patrik
31. Smolár Dominik
32. ..... (v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov
      si absolvent nepraje uvádzať svoje údaje) 
33. Vrzgula Stanislav
34. Zaťkovič Patrik
35. Rajniaková Michaela  

 

     



Hore: Michal Dvoršták, Dominik Jandura, Erik Likavec, Radovan Chorvát, Milan Buckulčík, Patrik Zaťkovič, Jakub Milan, Ján Baďo, Peter Ferenčík, Filip Hamerský, Daniel Kubica, Peter Krčmárek, Pavel Beťko, Martin Spilý, Lukáš Melich, Erik Majzlík, Andrej Lešo a Stanislav Vrzgula
Dole: Miroslav Borsík, Ing. Juraj Brziak, Patrik Rakučiak, Jaroslav Račko, Boris Beharka, Filip Danihel, Rudolf Kušnier, Aneta Lenčuchová, Juraj Jabubiak, Petronela Urbanová, Simona Paldanová, Dominik Smolár, Matej Raduch
Pri table:  ....., Adam Bella a Šimon Matlák

 

I.A 4.9.2008  4.9.2008
13.11.2008 Adam - 1. miesto v okresnom kole stolného tenisu 17.12.2008 pred Vianocami
 15.3.-20.3.2009 - plavecký výcvik 15.3.-20.3.2009 - plavecký výcvik

 

Školský rok 2011/2012
Trieda: 4.B
Odbor: 3650 6 01 staviteľstvo -  pozemné staviteľstvo 
 
3917 6 06 technické a informatické služby v stavebníctve

Triedny učiteľ:Mgr. Mária Chovancová

1. BRNOVÁ Martina
2. DUDÁŠ Peter
3. DZÚR Michal
4. GAJDOŠOVÁ Patrícia
5. GRÚŇ Marek
6. HOLUBČÍK Marek
7. CHOVANČEKOVÁ Ľudmila
8. JANEK Michal
9. KASANICKÁ Natália
10. KELLO Matúš
11. KOLEK Roman
12. KRAKOVSKÝ Adam
13. KUBALOVÁ Mária
14. LISÝ Jakub
15. MAJDEK Ivan
16. MILANOVÁ Petra
17. PEKÁRIK Patrik
18. SENKO Mário
19. SOKOLOVSKÝ Martin
20. SOPÚCH Martin
21. ŠABLATÚRA Juraj
22. TATÁRIK Jozef
23. TKÁČ Michal
24. UŽÍK Martin
25. VARGA Matej
26. VESELOVSKÝ Dávid
27. VIGODA Peter

Trieda: IV.C
Triedna učiteľka: Ing. Katarína Včelová
Počet žiakov: 25 
študijný odbor: 3656 4 operátor stavebnej výroby 
 

1. Milan BRTÁŇ 
2. Roman DVORSKÝ
3. Peter GARAJ
4. Jozef HANIDŽIAR
5. Filip HLAVATÝ
6. Tomáš HUNTOŠ
7. Dominik ILČIŠÁK
8. Andrej JÁNOŠ
9. Ondrej JANTAČKA
10. Miloš KRIST
11. Tomáš MOJŠ
12. Stanislav MOTYČÁK
13. Róbert ŠKORVAGA
14. Tomáš ÚRADNÍK
                                      

študijný odbor: 3658 4 mechanik stavebno-inštalačných zariadení

1. Miroslav BUTORA
2. Jozef FRIČ
3. Marek GEŽÍK
4. Branislav HALAHIJA
5. Roman HOLLÝ
6. Norbert KLINKO
7. Jakub LAŠTÍK
8. René RUČKAY
9. Roman SPEVÁR
10. Peter ŠIROKÝ
11. Juraj VONS

 

III.E 
Triedny učiteľ: Mgr. Ján Majerík

Učebný odbor: murár

Dominik Beblej
Matúš Feketík
Jozef Húska
Radoslav Kyseľ
Mário Mäsiar
Milan Petho
Frederik Poliak
Tomáš Pustaj
Pavol Rusnák
Juraj Staroň
Patrik Vajda
Martin Vyparina

Učebný odbor:  elektromechanik - silnoprúdová technika

Filip Devečka
Adrián Jančuška
Lukáš Kandera
Erik Kuna
Ján Nedbal
Lukáš Nízky
Matej Slivka
Miroslav Sevc
Boris Stevček
Lukáš Tarageľ
Roman Trepáč

trieda II.F
Triedna učiteľka: Edita Halušková

Učebný odbor: autoopravár - mechanik

Andrej Púček
Jaroslav Badlík
Denis Csány
Michal Dobrík
Tomáš Dzúr
Marek Hruboš
Tomáš Chlistek
Erik Chmelický
Jakub Jelenák
Vladimír Madaj
Vladimír Mihok
Peter Nušták
Mário Petruf
Maroš Rázga
Lukáš Sluka
Juraj Vallo
Viliam Vyšný

Učebný odbor: strojný mechanik

Ivan Baďura
Juraj Fiderák
Marek Hulej
Michal Koleszár
Róbert Kotian
Štefan Mesároš
Pavol Stefaniak
Miroslav Tomčík
Lukáš Vigoda

II.G - nadstavba
Triedna učiteľka: Ing. Jana MATZOVÁ
 
Počet žiakov: 13
študijný odbor: 3659 4 stavebníctvo

1. Matúš BAČA 
2. Peter HALKO
3. Jozef HRIC
4. Michal HRNČIAR
5. Ján KARNAJ
6. Lukáš KOLLÁRIK
7. Matúš KOREŠ
8. Patrik KOZÁK
9. Miroslav KUBÁŇ
10. Radoslav MARO
11. Peter PORUBSKÝ
12. Patrik PUŇÁK
13. Róbert TEKEL
 
Počet žiakov: 7 
študijný odbor: 2414 4 01 strojárstvo

1. Marek BALÁŽEC
2. Jaroslav BEŇO
3. Lukáš KENDERA
4. ?ubomír KOZÁR
5. Tomáš ONDREJECH
6. Jakub TRNKA
7. Dominik ZLEJŠÍ

II.H - nadstavba - externé štúdium
 študijný odbor: 3659 4 stavebníctvo

1. Dušan DOBÁK
2. Roman HOŠALA

 študijný odbor: 2414 4 01 strojárstvo

1. Marián GAŽO
2. Milan HUSÁRIK
3. Rastislav KUBINA
4. Radovan KUTLÍK
5. Igor PERAŠÍN
6. Vladimír RÚČKA
7. Stanislav VOLKO