Dnes je: 29. 09. 2020 Prihlásenie na školský email
Vitajte na webovej stránke STREDNEJ ODBORNEJ ŠKOLY STAVEBNEJ V LIPTOVSKOM MIKULÁŠI.

2013

Školský rok 2012/2013
Trieda: 4.A
Odbor: 3650 6 01 Staviteľstvo - pozemné staviteľstvo
Triedny učiteľ: Ing.arch. Miroslav Šufliarský

1. BALOGOVÁ Patrícia
2. BEDNÁR Jakub
3. BRZIAK Adam
4. BULÍK Maroš
5. GAZDOVÁ Petra
6. HANULA Dávid
7. HORVÁTH Miroslav
8. JAKUBČIAK Ján Jakub
9. JAŠŠO Matúš
10. JEŽOVICA Rastislav
11. JURČO Matúš
12. JURKOVIČ Lukáš
13. KOŠÚTOVÁ Dominika
14. KUBÁŇ Martin
15. KUBIS Jozef
16. LAJDA Daniel
17. LEHOTSKÝ Juraj
18. LISÝ Miroslav
19. LUPTÁK Maroš
20. MIHÁLIK Peter
21. MLYNČEK Ľubomír
22. MOJŠ Martin
23. MUDIČKA Matej
24. MUŠÁK Adam
25. SALVA Bohuslav
26. ŠTETINOVÁ Pavlína
27. TVAROŽNÝ Juraj


Trieda: 4.B
Odbor: 3650 6 07 Staviteľstvo - technické zariadenie budov
Triedny učiteľ: Ing. Jana URSÍNYOVÁ

1. ČIERNY Milan
2. DANKO Pavel
3. DOBÁK Peter
4. FLEISCHHACKER Jakub
5. HAŠŠÍK Tomáš
6. HRDINOVÁ Erika
7. CHLEPKO Peter
8. JACKOVÁ Monika
9. JACKULIAK Dominik
10. KOCÚR Martin
11. KONTRA Dalibor
12. KUBIS Lukáš
13. LOJDL Roman
14. MADLEŇÁK Dominik
15. MARCISZAK Andrej
16. MIKUŠ Marek
17. RAČKO Dávid
18. RÉVÉS Jakub
19. ŠIKYŇA Patrik
20. ŤAPAJÁK Andrej

Trieda: 4.C
Odbor: 3917 6 06 Technické a informatické služby v stavebníctve
Triedny učiteľ: Ing. Dagmar PEŠKOVÁ

1. BENDÍK Andrej
2. BÖHMEROVÁ Júlia
3. DORNIAK Ján
4. FAFAĽÁK Dominik
5. FIDRICHOVÁ Karin
6. HRICOVÁ Karina
7. HRUDÁL Martin
8. JURÍKOVÁ Lucia
9. KMEŤOVÁ Stanislava
10. ORAVCOVÁ Ivana
11. RAJNIAKOVÁ Miroslava
12. RUŽBÁRSKA Timea
13. SALVA Róbert
14. SKALOŠOVÁ Daniela
15. SLIVKOVÁ Eva
16. STAROŇ Juraj
17. ŠVIHROVÁ Veronika
18. TKÁČ Patrik

Trieda IV.D
Triedny učiteľ: Mgr. Anna CHUDÁ
Počet žiakov: 22

mechanik stavebnoinštalačných zariadení

1. Michal BUŠA
2. Ján GERÁT
3. Roman HUZDRIK
4. Libor CHORVÁT
5. Dominik JANČI
6. Richard KUŠIAK
7. Erik LABAJ
8. Matej PETRULA
9. Ján PLEVA
10. Mikuláš RYPÁK
11. Patrik ŠIMKO

operátor stavebnej výroby

1. Matej BARTOŠ
2. Andrej BENČO
3. Martin DANIEL
4. Branislav DURAJ
5. Patrik FRIČ
6. Pavol HAVLAN
7. Viliam HOLIČKA
8. Filip KLIMO
9. Filip Mäsiar
10. Tibor TATÁRIK
11. Matúš ULRICH

 

Trieda II.H NŠ

Triedny učiteľ: Mgr. Zdenka Tabajová

Počet žiakov: 16

strojárstvo - výroba, montáž a oprava prístrojov,
strojov a zariadení

Pavel ČUPÁNI
Ronald HYBEN
Tomáš JURÍK
Juraj KARASKA
Miroslav KRAUSKO
Mário MASTIŠ
Matej MATIŠTÍK
Patrik PALČO
Peter SEKAN
Lukáš VOZÁRIK

stavebníctvo

Radoslav BENČO
Ján BLCHÁČ
Andrej FILEK
Tomáš GRACA
Andrej KAŠÁK
Filip MARTINKA